Mafia

Vítejte na českém webu o hře Mafia. Najdete zde spoustu downloadů, wallpaperů, screenshotů, tipů a triků a spoustu dalších užitečných věciček.

Návštěvnost

TOPlist

Obrázky

 

 

Inzerát

 

Ahoj lidi zdravím vás scháním dobrého modeláře aut , skynů a modifikací a pokud by se tu nějakej našel tak jestli by měl zájem tak tak se může ozvat na ... 

...E-mail : Dr.a.k@seznam.cz

ICQ : 295-049-656

Skype : vartamanik71156

Děkuji a hezký prožitek na tomto webu přeje Dr.a.k .

Rodina

Hlavní postavy ve hře
Don Saliery - family

Popis osob byl převzat z příručky, která je dodávána s originalní hrou.

 

Tommy Angelo

Hlavní hrdina hry

Hlavní postava hry. Tom býval taxikář, ale nepříjemné okolnosti ho přinutily stát se členem mafie. Je to docela příjemný chlapík, ale těžké dětství a tvrdý život třicátých let poněkud upravil jeho zásady. Je připraven dělat věci, které nejsou pro obyčejné lidi tak docela přijatelné nebo pochopitelné. Jeho svědomí se však čas od času ozve a dá jeho činům naprosto nečekaný směr….


Sam

Jeden z Tomových přátel

Další Tomův kolega - velký a příjemný chlapík. Působí dojmem laskavého člověka, s přátelským úsměvem. Přes svoje rozměry je nesmělý, trošku neohrabaný. Moc toho nenamluví. Pracuje často s Tomem a Paulim a jsou dobří přátelé.


Paulie

Jeden z Tomových přátel

Tomův šéf. Je menší postavy a plný energie. Je to cholerik, který někdy reaguje naprosto nevypočitatelně. Když si však někoho oblíbí, je to ten nejvěrnější z přátel, jaký může existovat, a dá se na něj vždy spolehnout - pokud ovšem nepůsobí nějaké potíže. S Tomem si padli do oka hned při prvním setkání a stali se z nich opravdu dobří přátelé. Často pracují spolu.


Don Saliery

Váš velký boss

Hlava Rodiny, pro kterou Tom pracuje. Salieri již hodně prožil a v jeho životě není mnoho věcí, kvůli kterým by se rozčiloval. Je to jeden z těch mafiánů, pro které peníze již nejsou hlavní motivací pro budování postavení. "Chůze přes mrtvoly" není jediná metoda, kterou používají pro dosažení svých cílů. Je to příjemný člověk, který se však v určitých situacích dokáže opravdu rozzuřit. Jeho motto je "obchod na prvním místě" a tomu musí někdy ustoupit i přátelství.


Ralph

Mechanik rodiny

Ralph zná snad každé auto, ale mluvit o nich pro něj není nejlehčí....


Frank Colleti

Účetní rodiny

Salieriho pravá ruka. Když není po ruce Don, uděluje úkoly on. Celkem sympatický stařík. Není ale všechno zlato, co se třpytí, a tak budete mít po dohrání na tohoto člověka trochu jiný názor.. Viz. mise Omerta.


Vincent, Vincenzo

Střelmistr :)

Typický sicilián, které děla zbrojíře v Salieryho gangu, a sežene Vám vše od špuntovky po kanón :D.


Luigi

Barman

Barman v Saliery's baru. Jeho dcera Sára bude Tommyho manželka.Ostatní postavy:

 

Detektiv Normann

Detektiv, kterému se svěřujete

Typický představitel tvrdé americké školy detektivů. Nepříjemný a neupravený hulvát, který dělá dojem, že všemi okolo sebe pohrdá. Tom mu vypráví svůj životní příběh a je nutné říci, že to pro něj není nikterak snadné.


Lucas Bertone

Mechanik pro bohaté

Sice nepatří do rodiny, ale když za ním zajedete, tak Vám někdy dá úkol, a když ho zvládnete, dá vám tip na drahá a nová auta ve městě.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.