Mafia

Vítejte na českém webu o hře Mafia. Najdete zde spoustu downloadů, wallpaperů, screenshotů, tipů a triků a spoustu dalších užitečných věciček.

Návštěvnost

TOPlist

Obrázky

 

 

Inzerát

 

Ahoj lidi zdravím vás scháním dobrého modeláře aut , skynů a modifikací a pokud by se tu nějakej našel tak jestli by měl zájem tak tak se může ozvat na ... 

...E-mail : Dr.a.k@seznam.cz

ICQ : 295-049-656

Skype : vartamanik71156

Děkuji a hezký prožitek na tomto webu přeje Dr.a.k .

Návod

1. mise: Nabídka, která se neodmítá - Musíte se zbavit pronásledovatelů. Nejlépe tak, že je natlačíte do jiného auta, nebo na pouliční světlo a rychle zmizíte v postraních uličkách. Nejjednodušší je, chvíli jezdit a hodně zatáčet do postraních ulic, za chvíli by Vás Paulie měl pochválit z vykonané práce ... Gangsteři budou ještě chtít odvést do Salieriho baru, ten poznáte tak, že na mapě (TAB) se objeví modrý trojúhelníček, který ukazuje směr kam máte dojet. Až gangstery dovezete do baru, čeká na Vás odměna.

2. mise: Uprchlík - Jednoduchá mise, docela i nudná, ale slouží k tomu aby jste trochu poznali město. Na mapě budete mít zase modré křížky, ukazující směr kam zákazníci chtějí dovést. Až všech pět zákazníků dovezete na místa kam chtěli, tak si dáte menší pauzičku...

2. mise: Přestávka - Utíkejte rovně za Oriental bar, zaběhněte doprava, jak ukazuje zelená šipka, pak zase rovně přes silnici na levý roh domu (žlutá cedule Rose bar). Podle zelené šipky opět doprava do průjezdu, před močícím chlápkem doleva do schodů a pak doprava mezi domy. Seběhněte schůdky na dvorek a pak doprava za žlutými sudy opět po chodech dolů. Na silnici pak doleva do průjezdu, jak ukazuje zelená šipka. Až se dostanete na silnici, tak naproti je Salieriho bar, vběhněte dovnitř.

3. mise: Molotov party - Stal jste se členem Mafie a Váš první úkol začíná. Dojeďte před Morellův bar, zezadu. Vběhněte do dvora, kde stojí chlápek, udeřte ho vší silou do hlavy. Pak už jen rychle, 1. auto (libovolné) rozbijte baseballovou pálku (nemusíte natahovat úplně razanci, protože účinek je stejný) a na zbylá dvě auta hoďte Molotovův koktejl. Až to uděláte běžte rychle do auta za Paulem a vraťte se zpět do Salieriho baru. Pokud jste byli rychlí, tak Vás nikdo honit nebude, ovšem pokud ne, budete mít menší problémy z Morellovou bandou kumpánů. Kdyžtak, bude menší přestřelka. :)

4. mise: Běžná rutina - Máte za úkol vybrat výpalné u třech zákazníků. Nejprve jeďte do Oriental beer, zase najdete podle mapy, pak jeďte do Hobokenu do Pompei baru. Jako třetí zastávka na Vás čeká v motelu za městem a to v Clarkově motelu. Po krátkém briefingu, běžte doleva za motel, pozor je tam pes! Toho zabijte! Pak vylezte na balkón, po dřevěných paletách a po bednách. Vejděte na chodbu a vpravo jsou dveře, je tam záchod, otevřete dveře, bude tam chlápek - zabijte ho! Získáte Colt 1911 - je trochu silnější. Jděte rovně po chodbě vpravo jsou dveře tam je Thomson 1928 - vezměte ho a postřílejte chlápky na schodech a v přízemí. V přízemí si můžete dojít na WC, zkuste to, na konci chodby v přízemí jsou záchody - to je ale jen pro zpestření mise. Vejděte do místnosti v přízemí, najděte tam Sama (Je v místnosti napravo od kulečníku). Zlikvidujte ještě chlápka, který Vás bude otravovat a pak pronásledujte autem chlápka, ukradl Vaše peníze, které jste vybrali jako výpalné. Chlápka zastavte a zabijte. Konec mise!

5. mise: Fairplay - Máte za úkol dovézt závodní bugatku k Lucasi Bertonemu aby jí trochu poladil. Pozor musíte to zvládnout do určitého času. Na mapě máte zase vyznačená místa kam máte jet. V této misi Vám moc neporadím, bude to záležet na Vaší šikovnosti s volantem. Takže Vám přeji hodně štěstí!

6. mise: Fairplay - Onen obtížný závod, o kterém jste jistě slyšeli. Musíte skončit první! A to je nesmírně těžké. V téhle misi záleží hlavně na štěstí. Jakýkoli hrbolek, nebo malý náraz do protijezdce Vás může vyhodit z dráhy, nebo můžete udělat taky pěkné hodiny a závod bude v... Pokud to nebude moci za každou cenu udělat stáhněte si save, který přeskočí tento závod.

 

7. mise: Sára, Radši si zvykej - Na chvíli se stanete ochráncem. Doprovázíte Lugiho dceru Sáru pozdě večer domů. Čirou náhodou narazíte na týpky, kteří by si chtěli se Sárou zašpásovat. V akci si pomožte boxerem, z útočníku můžete pak vymlátit baseballku nebo nůž. Až je všechny zmlátíte, tak jděte za Sárou a promluvte si sní. Pozve Vás k sobě domů, kde si s ní naopak zašpásujete Vy! Další díl mise zní: zmlátit kumpány, kteří se zabydleli v čtvrti Dona Salieriho! Spolu s Pauliem jeďte do Čínské čtvrti za Biffem, který Vám řekne informace ohledně chuligánů. Potě jeďte do starého autoservisu a všechny chlápky zmlaťte, pozor na konci se začne i střílet! Až je zmlátíte (zabijete) musíte chytnout vůdce gangu, kteří prchají autem! Nasedněte do svého auta a jeďte za nimi. Nejlépe je dostanete tak že jim zblokujete cestu aby narazili třeba do pouličního světla, nebo do jiného auta a pak je oddělejte.

8. mise: Coura, Kněz - Jeďte do hotelu Carleone, vejděte dovnitř a recepčního se zeptejte na ředitele. Řekne Vám, že ředitel je v restauraci a má bílý oblek. Zkuste se zeptat ještě na dívku z fotografie, ale nic z něj nedostanete. Budete jí tedy muset nalézt sami. Vyjděte po hlavním schodišti do II. patra, před výtahem běžte doprava. První dveře vlevo (Za rohem s kytkou) jsou ty správné. Pak zase sejděte dolů k recepci. Ředitel sedí vzadu za recepcí. Teď si můžete vybrat několik možností. Ředitele zabijte a spolu s nim zabijte všechny co přiběhnou. Pak zajděte do recepce, pro klíč od ředitelovi kanceláře, vedle těla recepčního by měla být upilovaná brokovnice. Teď je třeba zajít za ředitelovi kanceláře. Nejklidnější cesta je nouzové schodiště. Od recepce jděte kolem hlavního schodiště do dvojitých prosklených dveří a chodbou doleva. Jediné dveře vlevo vedou na kovové schodiště, vyjděte až nahoru. Vejděte dveřmi na chodbu a dejte se doprava. Proběhněte kolem hlavního schodiště na druhou stranu do dvojitých dveří, kde první dveře vlevo vedou do kanceláře, je zde napsáno DIRECTOR, odstraňte ochranku, popřípadě ředitele, jestli Vám při přestřelce utekl. V kanceláři pak vezměte dokumenty a shlédněte INTRO, jak Tommy dává do kanceláře nálož. Teď musíte utéct, jediný východ z hotelu jsou střechy. Utíkejte podél pravého okraje střechy a pak zahněte doprava na požární schodiště. Odsuď budou vybíhat policajti, postupně se jich zbavte a zbavte se i toho, jak je dole na ulici a má Thomson 1928. Po schodišti vyjděte až nahoru, pak dveřmi nahoru. Na střeše pak skočte na druhý dům a po bednách běžte až k policistovi, který má US Rifle Springfield - toho zabijte, nejlépe Coltem 1911. A běžte k jeho tělu. Můžete si vzít zbraň. Po bednách zase slezte dolů a postřílejte policisty, kteří vybíhají z nějakých dveří. Až je všechny postřílíte, skočte na dřevěné lešení a po schodech až nahoru. Teď se dostanete do kostela (když jdete dolů po kostelních schodech je tam lékárna!), kde právě probíhá pohřeb, prozradíte se a musíte všechny postřílet. Až je zabijete promluvte si s knězem a můžete jet do Salieriho baru. Hned jak vystoupíte z kostela, budou Vás honit policajti. Doporučuji schovat se, třeba za kostel, nebo do nějaké uličky.

9. mise: Výlet do přírody - Promluvte si s Ralphem a dojeďte do skladiště v Hobokenu. Až zastavíte u farmy, doběhněte na její konec a přistupte k autu. Prostřílejte se zpět k Pauliemu a společně jděte hledat Sama (ano, je v té červené stodole). Až střelba utichne, Paulie na vás bude čekat u vrat do stodoly s páčidlem. Vtrhněte tam, zbavte se gangsterů a zajděte do horního patra k Samovi. Paulie přijede s náklaďákem, ale než se vrátí, přijedou ještě policisté. Zasvěťte je do záhrobních tajemství, naložte Sama a odjeďte. Cestou budete muset samopalem zneškodnit tři auta pronásledovatelů – miřte na řidiče, náboje v Thompsonu by vám měly stačit naprosto v pohodě. Ve městě si skočte k Lucasovi – dá vám úkol zachránit kamaráda. Vypněte si omezovač rychlosti a upalujte do Hobokenu. Zabušte na dveře dřív, než přijede policie. Pak se vraťte k Lucasovi, dá vám tip na další skvělou káru. Ukradněte ji a zajeďte do Salieriho baru.

10. mise: Omerta - Udělejte tradiční kolečko Vincenzo-Ralph. Pak zajeďte za Biffem, ten ale nic neví. Zkuste tedy Toniho u galerie. Ten už je moudřejší, dá vám tip na Idiota Joea. Zajeďte za ním a pořádně si s ním promluvte – pochopíte, proč se mu říká Idiot. Pak mu dejte pár ran pěstí, prozradí všechno, co ví. Dojeďte na místo, které vám řekl, právě ale odtamtud Franka odvážejí. Pronásledujte vůz na letiště, ale nesnažte se jej zastavit, nemá to smysl. Na letišti vtrhněte do haly, až postřílíte ochranku, Frank uteče. Pak navštivte hangáry, i z nich pronásledovaný vezme roha. Nakonec jej najdete za garážemi na parkovišti. Pozor, nezabíjejte jej. Dá vám úkol najít jeho rodinu. Je to snadné – schovávají se v letecké škole hned napravo od parkoviště. Uvidíte tam také telefonovat jednoho chlápka, tak jej okamžitě zabijte. Přivolává policii, a to by nebylo to nejlepší. Když ženu s dítětem najdete, přiveďte k nim Franka a vydejte se hledat lístky. Ty najdete na pultu v letištní hale (abyste neplýtvali časem, dojeďte si pro ně autem). Pak se vraťte do pilotní školy, promluvte si s Frankem a hurá zpátky do města. V bance si vyzvedněte účetní knihy, pak zajeďte za Lucasem. Najděte nevychovaného hrubiána, dejte mu co proto a vraťte se do servisu. Lucas vás naučí otevřít nové auto a řekne vám, kde jej najdete. Jeďte na určené místo, zpráskejte ochranku, vezměte si vůz a hybaj do Salieriho baru.

11. mise: Návšteva lepší společnosti - Zajděte k Vincenzovi a jeďte do Hobokenu vyzvednout Salvatora. Pak se vydejte k prokurátorově vile, u branky řekněte Salvatorovi, ať ji otevře. V zahradě odveďte Salvatora kousek dopředu, aby jej neviděl strážný, a přikažte mu, ať čeká. Pak jděte kousek podél plotu a počkejte si na patrolujícího hlídače. Až se zastaví, vezměte jej pálkou přes hlavu a společně se Salvatorem jděte cestou, kudy přišel. Vyhněte se ostatním strážím, u bočních dveří do domu řekněte opět Salvatorovi, ať je otevře. Vstupte dovnitř, z bezpečnostních důvodů za sebou zavřete a jděte do prvního patra. Otevřete prostřední dveře, po ochozu v podřepu projděte na druhou stranu, v chodbě zatočte doleva a přistupte k sejfu. Až jej Salvatore otevře, vezměte si papíry a vejděte na chodbu. Jděte rovně, sestupte po schodech dolů a přistupte k hale (pozor, ať vás nikdo nevidí, ani služebná). Až bude prázdná, vejděte do ní a francouzským oknem vyjděte na zahradu. Omračte strážného a opatrně se dostaňte k brance vedoucí na ulici. Vyjděte ven, nasedněte do auta, odvezte Salvatora zpět do Hobokenu a sami se vraťte do baru.

12. mise: Skvělý obchod - Po schodech (ne po rampách, to by trvalo zbytečně dlouho) jděte do nejvyššího patra a přistupte k čekající skupince. Vyjednávání přeruší příjezd gangsterů, čeká vás jedna z největších přestřelek ve hře. Pomáhat vám bude Sam a Paulie, pozor, nesmějí zemřít. Možná budete muset trošku riskovat, abyste je ochránili – zatímco vy můžete použít lékárničku, oni ne. O náboje zde ale nouze rozhodně nebude. Vystřílejte všechna patra garáží, až bude klid, vraťte se pro náklaďák s alkoholem a vyvezte jej ven. Tam vás ale začnou pronásledovat nepřátelé, takže ještě nemáte vyhráno. Prioritou pro vás musí být dovézt náklad do skladiště. Až se vám to podaří, můžete se postarat o gangstery – přeci jenom vám s nimi pomůže nejen Paulie, ale i Sam, takže to bude o poznání jednodušší.

13. mise: Dobrou chuť! - Odvezte Salieriho do restaurace. Až se strhne přestřelka, vyběhněte zadním vchodem a zabijte mafiána číhajícího v uličce. Vezměte si Thompson, vyplašte mafiány na ulici a vraťte se na dvůr – přiběhnou dveřmi u schodů. Všechny vystřílejte, včetně jednoho číhajícího v prvním patře domu. Pozor, přijedou ještě posily, takže se neradujte předčasně. Až všichni zemřou, odjeďte se Salierim ke zrádci. Vstupte do domu, vyběhněte po schodech a vtrhněte do bytu. Vylezte na požární schodiště, seběhněte na dvůr a postřílejte všechny, kdo vás budou ohrožovat.

14. mise: Všechno nejlepší - Vezměte si od Ralpha nové auto a dojeďte k parníku. Dům u telefonní budky má jedny dveře otevřené, vejděte do nich a ve sklepě se převlékněte za námořníka. Dojděte k parníku, vyplouváme. Vyběhněte na prostřední palubu a přistupte k zamčeným záchodkům. Sejděte dolů, promluvte si s plavčíkem a vezměte si od něj klíče. Také si ze zdejšího záchodu vezměte kýbl. Odemkněte si zamčené dveře, ukliďte to tady a vezměte si pistoli. Okamžitě ji schovejte a vraťte klíč plavčíkovi. Pak vyjděte na horní palubu k pódiu a počkejte, až začne projev. Pak radního zastřelte a seběhněte dolů. Na pravoboku čeká Paulie s motorovým člunem.

15. mise: Bastard se štěstím - Skočte si k Vincenzovi a Ralphovi, dojeďte k restauraci. Zatelefonujte z budky, Paulie spustí střelbu. Setřeste pronásledovatele a vraťte se do baru. Vezměte si od Vincenza bombu a jeďte k Morellovu domu. Počkejte, až strážný dokouří a zajde do domu, pak výbušninu nainstalujte a počkejte, co se stane. Sakra! Tak znova. Zajeďte s Pauliem k restauraci... Ale ani tentokrát to nevyjde. Opět se zbavte pronásledovatelů a vraťte se k Salierimu. Pronásledujte Morella až do přístavu. Prostřílejte se až k cisternovým vagónům. Přehoďte výhybku, která je přímo u vagónů, vytáhněte zpod kola zarážku a podívejte se, co se stane. Dojděte k vratům a vyhoďte je do povětří. Teď už zbývá jediné – všechno v hale vystřílet. Až bude po všem, stavte se u Lucase. Pospěšte si do China Townu, naložte zraněného (není to ten na ulici, ten je mrtvý) a odvezte jej k doktorovi. Pak se vraťte do servisu, odměnou vám bude již tradičně zajímavý vůz.

 

16. mise: Smetánka - Zajděte za Vincenzem, vezměte si auto a dojeďte k divadlu. Morello ujíždí, sledujte jej, ale nesnažte se jej zabít. Dojedete až na letiště. Auto se rozbije, utíkejte pěšky na ranvej. Morello chce uletět, ale nic se neděje – během několika okamžiků přijedou Sam a Paulie. Naskočte do auta, vezměte si samopal a střílejte do motorů startujícího letadla, až z nich budou šlehat plameny. Letadlo spadne, Morello je mrtev. (Tato mise má prý i jiné zakončení – pokud Morello nezahne na letiště, budete jej pronásledovat až k rozpadlému mostu, kde jej strčíte dolů

17. mise: Volební kampaň - Jako obvykle navštivte Vincenza a Ralpha. Dojeďte ke starému vězení, postranní uličkou dojděte k poklopu nad kanálem. Vlezte do něj, kanálem projděte k žebříku a vylezte na vězeňském dvoře. Vstupte do budovy, projděte do prvního patra a všechno tady vystřílejte. Po ochozu se dostaňte do druhého patra, projděte halou a vstupte do dveří přímo naproti vám (vedle rozbitých schodů). Dostanete se ke schodišti vedoucímu na věž. Prostřílejte si cestu až nahoru, vyjděte na ochoz. Přímo naproti vám je malý ostrůvek, vezměte si odstřelovačku a vykonejte svou práci. Pak se vraťte do prvního patra hlavní budovy, vstupte do dveří vedle schodů a v jedné z cel najdete páčidlo. Můžete odsud také postřílet psy. Pak se vraťte ke schodišti ve věži, tentokrát ale jděte dolů. Páčidlem vylomte zámek na vratech a vyjděte na ulici. Setřeste pronásledovatele a navštivte Lucase. Zajeďte pro jeho kamaráda dříve než policie a dovezte jej do servisu. Lucas vám dá tip na přepychový vůz, jeďte si pro něj. Než jej ukradnete, odežeňte od něj čumily. Pak se vraťte do baru.

18. mise: Jen tak pro radost - Začátek této mise je stejný jako u většiny – jděte za Vincenzem a Ralphem. Odjeďte na smluvené místo ve Works Quaters, s Pauliem pak zajeďte k dokům. Sledujte náklaďák až do skladiště, počkejte, až jej dělníci vyloží a vůz vyjede do uličky. Zde jej přepadněte, vytáhněte řidiče, zmlaťte jej a vezměte mu papíry. Sedněte si za volant náklaďáku a odjeďte do doků. V hale přímo naproti vám jsou vytoužené bedny, ale ještě se k nim nedostanete. Promluvte si s předákem stojícím na rampě a slibte mu, že odnosíte bedny do spediční haly. Nenoste to sami, řekněte si dvojici dělníků, ať vám pomohou. Bedny skládejte na dřevěné palety. Pak si promluvte opět s předákem, pošlete jej k vagónům. A teď rychle naskládat bedny s „doutníky“ na korbu a pryč, než se předák vrátí. Zajeďte s vozem na místo, kde čeká Sam a Paulie, ti se postarají o vaše pronásledovatele. Dojeďte do skladu.

19. mise: Melouch - Následujte Paulieho do nadzemky, cestou si s ním můžete promluvit. Vstupte do banky, porozhlédněte si kolem, venku si pak vyslechněte Paulieho plán. Zajeďte do Hobokenu pro zbraně, můžete si vybrat co chcete. Pak skočte za Lucasem. Doručte balíček, zabijte trio zvědavců a získejte podle Lucasových instrukcí špičkové auto (sledujte vůz a pak jej ukradněte). Zajeďte za Pauliem, zatrubte a odvezte jej do banky. Zatímco Paulie drží v šachu lidi v hale, vykopněte dveře mezi přepážkami a vezměte si z háčku nalevo klíče. Jděte na chodbu, vyjděte do prvního patra a vstupte do kanceláře ředitele. Přinuťte ho, ať vám řekne, kde jsou klíče od sejfu – jsou ve skříni. Pak seběhněte do sklepa, postřílejte ochranku a sejf otevřete. Rychle se vraťte k Pauliemu, vyběhněte ven a ujeďte. Někde se schovejte, až policie odvolá pátrání, a zajeďte skrz dvůr do Palerma. Promluvte si s Pauliem.

20. mise: Smrt umění - Navštivte Žlutýho Pita, je to nezbytné. Oproti tomu za Lucasem jezdit nemusíte – na tuto misi nebudete žádný vůz potřebovat. Dojeďte ke galerii a vstupte do ní. Úkol je jednoduchý – všechny postřílejte. Procházejte jednou místností za druhou, až se na ochozu utkáte se Samem. Střílejte do něj tak dlouho, až uteče. Pak sledujte krvavé stopy. Zpoza rohu vyběhne Sam, našijte do něj pár dalších ran...

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.